[-]
OKSUD FORUM
Odyologlarımız, Dil Konuşma Terapistlerimiz, Odyometristlerimiz, Öğrencilerimiz, İşitme ve Denge Konuşma Özel Sektörlerimiz, İşitme Cihazı Satış ve Uygulama Merkezlerimiz
Forumlar Konular Yorumlar Son Yorumlar
GÜNCEL KONULAR VE HABERLER
DEĞERLİ ODYOLOJİ ve KONUŞMA BOZUKLUKLARI AİLESİ Odyoloji ve DKT alanındaki güncel gelişmelerle ilgili paylaşımlar bu platformda gerçekleşecektir. Odyoloji ve DKT ile ilgili Facebook , twitter gibi sosyal ağlardaki paylaşmak istediğiniz haberleri sizlerde ekleyebilirsiniz. Ayrıca kanal OKSUD medya grubumuz sizlerin e-maillerine günlük duyurular gönderecektir.
2 7 KOKLEAR İMPLANTLAR
03-04-2015, Saat: 12:43
Yazar: ducati
KONGRELER EĞİTİMLER KURSLAR
DEĞERLİ ODYOLOJİ ve KONUŞMA BOZUKLUKLARI AİLESİ Yapılacak etkinliklerin, kongrelerin, kursların, sempozyumların duyuruları bu platformda size duyurulacaktır. Sizlerde Odyoloji ve DKT alanında etkinlikleri bizimle bu platformda paylaşabilirsiniz
0 0
Henüz Yok
ÖĞRENCİ KARİYER PLANLAMA
Sevgili Odyoloji ve Dil Konuşma Terapisi Bölümleri lisans ve lisans üstü öğrencilerimiz, mezunlarımız Geleceğinizi şimdiden görebilmeniz planlamanız için "Kariyer Planlama Platformu" sizlere bir ışık olacaktır. Lisans, lisans üstü öğrencilerine yönelik paylaşımlar, odyoloji öğrencilerinin birbirleriyle fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir platform oluşturulmuştur. Lisans üstü ağbilerinize, ablalarınıza, özel sektördeki uzmanlarımıza ve akademik kariyer için hocalarımıza ilgili konularda merak ettiğiniz bilgilere bu platformda ulaşabileceksiniz
2 2 Mesleğin önü açık mı?
27-07-2015, Saat: 15:58
Yazar: Gamze Fırat
BURSLAR VE YURT DIŞI OLANAKLARI
Sevgili Odyoloji ve Dil Konuşma Terapisi Bölümleri lisans ve lisans üstü öğrencilerimiz, mezunlarımız Eğitiminizle ilgili olanaklara buradan ulaşabilir veya kendinizin önereceği bilgileri bu platformda paylaşabilirsiniz. Değerli İşitme Sanayi Sektörümüz ilgili bursları buradan ilan verebilir.
0 0
Henüz Yok
VAKA TARTIŞMALARI
DEĞERLİ ODYOLOJİ ve KONUŞMA BOZUKLUKLARI AİLESİ Odyologların ve Dil Konuşma Terapistlerinin hastalıklar veya odyovestibüler testler hakkındaki merak ettikleri ayrıntıları, tecrübeleri paylaşılabileceği ve kendi vakalarıyla ilgili resimleri, videoları bu platforma ekleyerek diğer odyologlarla ve DKT' lerle görüş alışverişinde bulunabileceği bu platform, aynı zamanda Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Dünyasına bilgi sağlayacaktır.
0 0
Henüz Yok
İŞ İLANLARI
Değerli İşitme Sanayi Sektörümüz, Değerli İşitme Uygulama ve Satış Merkezlerimiz İş ilanlarınızı buradan bildirebililirsiniz. Odyologlarımız, odyometristlerimiz buradan iş ilanlarınıza ulaşabilecektir.
0 0
Henüz Yok
SOSYAL AĞ
DEĞERLİ ODYOLOJİ ve KONUŞMA BOZUKLUKLARI AİLESİ Sizlerin gezdikleri gördükleri beğendikleri ve önerecekleri yerleri, restoranları, sinemaları, tiyatroları, konserleri etkinlikleri içeren, fikir alışverişinde bulunacakları platform. Desteklerinizle keyifli zevkli mutlulukların paylaşılacağı ve takip edileceği bir platform olması gönülden dileğimiz.
Alt Forumlar:
EGE BÖLGESİ,
İÇ ANADOLU BÖLGESİ,
MARMARA BÖLGESİ,
AKDENİZ BÖLGESİ,
KARADENİZ BÖLGESİ,
GÜNEYDOĞU BÖLGESİ,
DOĞU BÖLGESİ
93 126 Designer Kerala Sarees In...
21-08-2017, Saat: 10:54
Yazar: Riya16
TEŞEKKÜR-ELEŞTİRİ-İSTEK VE YARDIM
DEĞERLİ ODYOLOJİ AİLESİ Yukarıdaki platformlarla ilgili veya diğer konularda istekleriniz, eleştirileriniz,teşekkürleriniz, yardım önerileriniz bu platformda paylaşılacaktır.
0 0
Henüz Yok

[-]
Forum İstatistikleri
Kimler Çevrimiçi [Ayrıntılı Liste]
Son 15 Dakika İçinde Toplam: 6 Kullanıcı Aktif Oldu. Şu an Forumumuzda: [0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Ziyaretçi] Bulunmaktadır.
Yandex
Forumları Okundu Kabul Et | Forum Yöneticileri | Forum İstatistikleri

Yeni Yorum Var
Yeni Yorum Yok
Forum Kapalı
Yönlendirilen Forum