9. İŞİTME CİHAZLARI VE İMPLANTLAR SEMPOZYUMU

Değerli Meslektaşlarımız ;
İki yılda bir  düzenlediğimiz “9. İşitme Cihazları ve Implantlar Sempozyum”unun 14-16 Ekim  2019 tarihleri arasında Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi ‘nde  düzenleneceğini sizlere iletmek istiyoruz.
Amacımız işitme cihazları ve implantlar konusundaki son bilgileri ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaktır. Sempozyumda yer almasını planladığımız konular davetli konuşmacılarımız tarafından detaylı olarak işlenecek sizlerin sağladığı katkılarla zenginleşecektir. İki gün sürecek bilimsel sunumlar ve kurslar aracılığı ile İşitme cihazı ve implantlar hakkında temel bilgilerin en iyi şekilde anlaşılmasını sağlarken, bir taraftan da son gelişmelerin klinikte ve araştırmaların planlanmasında  kullanımı ile ilgili bilgi ve becerimizi arttırmayı hedefliyoruz. 
Bu sempozyum konu ile ilgili çalışanların ve değerli sektör temsilcilerinin iletişimlerini geliştirmek, birbirlerini anlamak, ortak çalışmalar düzenlemek için bir araya  getirecek bir toplantı olacaktır.
Sempozyumda uluslararası ve ulusal düzeyde çok değerli konunun uzmanlarının deneyimlerinden yararlanabileceğimiz zengin bir bilimsel program hazırlanmıştır. 

  Sempozyuma katılımınızdan mutluluk duyacağız.


Sempozyum  Başkanı  ve OKSUD Başkanı
Prof. Dr.  Gonca SENNAROĞLU

Kayıt ve diğer detaylar için tıklayınız